Whatsapp

کود 10 – 52 – 10

کد محصول : 157

نام برند : سینکو0 بن هدیه

انتخاب کالای درخواستی :

     
موجود 0 تومان

تعداد :


کود 10 52 10

گروه: کودهای شیمیایی                                    وزن خالص: 10 کیلوگرم

شماره پروانه بهره برداری:83283                        قیمت:19500

مدت زمان مصرف: 5سال پس از تولید

توضیحات فنی:

کود کامل با داشتن مقادیری مشخص از عناصر نیتروژن، فسفر و پتاسیم به منظور افزایش رشد و کیفیت محصولات زراعی و باغی در مراحل مختلف رشد گیاه استفاده می شود. نیتروژن از عناصر تغذیه ای مهم در افزایش عملکرد می باشد و به رشد بهینه گیاهان کمک می کند. پتاسیم موجود در کود به بهبود میوه دهی و یا پر شدن دانه کمک می کند و تأثیر به سزایی بر رنگ آوری محصولات زراعی،باغی و گلخانه ای میگذارد و در نهایت باعث افزایش کمی و کیفی محصول میگردد. فسفر موجود در این کود به ویژه در اوایل فصل رشد به دلیل گسترش محدود ریشه ها و کم تحرک بودن این عنصر در خاک، برای رشد گیاه ضروری می باشد و باعث ایجاد یک سیستم ریشه دهی قوی و سالم می شود. این کود علاوه بر داشتن عناصر اصلی نیتروژن، فسفر و پتاسیم دارای ریز مغذی هایی اعم از آهن، روی، مس و ... می باشد. با توجه به اینکه این کود فاقد کلر می باشد احتمال بروز مسمومیت در گیاه و برگ سوزی کلره وجود نداشته و برای خاکهای شور نیز بسیار مناسب است.

دستورالعمل مصرف

محصولات زراعی: 2 تا 3 کیلوگرم در هکتار برای محلول پاشی و 5 تا 10 کیلوگرم در هکتار به همراه آب آبیاری

درختان میوه: 3 در هزار برای محلول پاشی و 5 تا 15 کیلوگرم در هکتار به همراه آب آبیاری صیفی جات: 3 در هزار برای محلول پاشی و 5 تا 15 کیلوگرم در هکتار به همراه آب آبیاری گیاهان زینتی: 2 در هزار برای محلول پاشی و 3 تا 10 کیلوگرم در هکتار به همراه آب آبیاری

مقادیر توصیه شده کلی بوده و میزان دقیق مصرف به فاکتورهای زیادی از جمله سن گیاه،نوع گیاه،شدت کمبود عناصر و ... بستگی دارد.

  • نوع : .....
  • جنس : .....
  • تهیه شده از مواد : .....
  • عملکرد اصلی : .....
  • مناسب برای : .....
  • سایر توضیحات : .....

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید :

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه در این دسته

0 تومان ناموجود
45000 تومان 39,000 تومان
0 تومان ناموجود