Whatsapp

سیتراپلاس

کد محصول : 236

نام برند : سبزآور4 بن هدیه

انتخاب کالای درخواستی :

     
موجود 400,000 تومان

تعداد :


سیتراپلاس 
محصولی از گروه افزودنی هاست که به دلیل بهره گیری از روغن گیاهی و صمغ های خوراکی،  فاقد اثر سو،  بر روی گیاهان،  انسان و محیط زیست بوده و باعث افزایش کارایی حشره کش پالیزین در محلول پاشی های بهاره،  تابستانه و زمستانه بر روی درختان میوه و درختان غیر مثمر می گردد.

امتیازات
سیتراپلاس همراه با حشره کش پالیزین ، در محلول پاشی های بهاره ، تابستانه ، و زمستانه ، بر روی درختان مرکبات ، پسته ، خرما ، درختان میوه سرد سیری و درختان غیر مثمر ، نقش بسیار مفیدی را دارا است 

سیتراپلاس دارای گواهی اورگانیک بر اساس استاندارد ملی 11000 و استاندارد ارگانیک اتحادیه اروپا است و بر همین اساس مصرف آن در کشاورزی ارگانیک مجاز شناخته شده است 

مشخصات :
مواد تشکیل دهنده : روغن ، صمغ های گیاهی و امولسیفایر 
نوع فرمولاسیون : روغن امولسیون شونده ( Emulsifiable - concentrate)
شکل ظاهری : مایع غلیظ به رنگ پرتقالی
PH بزرگ : 7 تا 8

نحوه و میزان مصرف :
سیتراپلاس یک افزودنی است که باید به همراه حشره کش پالیزین استفاده شود.

محلول پاشی بهاره و تابستانه ( در فصل رشد ):
- در فصل رشد گیاهان ، پاشش سیتراپلاس به همراه حشره کش پالیزین ، به دلیل کند کردن تبخیر و بهبود پوشش ، پسبندگی و نفوذ حشره کش، موجب افزایش قابل توجه تلفات آفات می گردد .
- پاشش محلول 5 در هزار سیتراپلاس ( 500 سی سی در هر 100 لیتر آب ) به همراه 1 تا 1/5 در هزار حشره کش پالیزین ( 100 تا 150 سی سی در هر 100 لیتر آب .)
موجب کنترل گونه های مختلف کنه از جمله کنه دو نقطه ای ( تارتن ) ، کنه قرمز مرکبات ، کنه زرد شرقی مرکبات و همچنین شپشک های بومی بر روی درختان می گردد.

محلول پاشی زمستانه  ( هنگام خواب زمستانی درختان و قبل از تورم جوانه ها ):

محلول پاشی زمستانه اقدام بسیار مفیدی است که موجب خفگی و از بین رفتن مراحل زمستان گذران آفتاب ( تخم ، شفیره و حشرات بالغ ) که در زیر پوستک تنه و شاخه ها و سایر زوایای درختان پناه میگیرند شده و کاهش قابل توجه جمعیت این آفات در فصل بهار را در پی خواهد داشت .
در محلول پاشی زمستانه ، پاشش محصول 2 درصد سیتراپلاس ( 2 لیتر در هر 100 لیتر آب ) به همراه 2 در هزار ( 200 سی سی در هر 100 لیتر آب ) حشره کش پالیزین ، موجب ازبین رفتن مراحل زمستان گذران کنه ها و شپشک ها و تخم پروانه ها و شب پره ها بر روی درختان میگردد.
 

قیمت مصرف کننده :

 1 لیتری 20000 : 18000

4 لیتری 65000 : 58000

20 لیتری 210000  : 190000

  • نوع : .....
  • جنس : .....
  • تهیه شده از مواد : .....
  • عملکرد اصلی : .....
  • مناسب برای : .....
  • سایر توضیحات : .....

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید :

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه در این دسته

115000 تومان 110,000 تومان