Whatsapp

حشره کش و کنه کش پالیزین

کد محصول : 237

نام برند : کیمیا سبزآور1 بن هدیه

انتخاب کالای درخواستی :

     
موجود 120,000 تومان

تعداد :


پالیزین یک حشره کش و کنه کش تماسی است که در آزمایشات انجام گرفته توسط موسسه تحقیقات گیاهپزشکی کشور کارایی بالای خود را در مبارزه با شته جالیز ، پسیل پسته و کنه تارتن بر روی گیاهان زینتی در مقایسه با سموم شیمیایی رایج به اثبات رسانده و به همین منظور در هیئت نظارت بر سموم به ثبت رسیده است .
پالیزین همچنین در کنترل طیف وسیعی از حشرات ( گونه های مختلف شته ، مگس سفید ، زنجرک و شپشک ها ) و کنه های زیان آور ( کنه دو نقطه ای یا تارتن ، کنه قرمز مرکبات و ...) بر روی سبزی ، صیفی ، درختان میوه و گیاهان زینتی بسیار موثر است .

امتیازات :
پالیزین در غلظت توصیه شده برای پستانداران و سایر موجودات غیر هدف ، از جمله زنبور عسل بی خطر است و پس از نابودی آفات از خود اثر سمی ب جا نمیگذارد .
بنابراین برای مبارزه با حشرات خسارت زا بر روی محصولات کشاورزی که مصرف خوراکی دارند ( صیفی ، سبزی ، میوه ، گیاهان دارویی ، قارچ های خوراکی ، دانه های روغنی و ... ) بسیار مناسب است .
چون اثر آن بر روی حشرات فیزیکی است و با اختلال در سیستن تنفسی و صدمه به اسکلت خارجی موجب مرگ آنها میشود ، بنابر ابن برخلاف دیگر سموم شیمیایی موجب بروز مقاومت در حشرات نمی گردد .

پالیزین دارای گواهی ارگانیک بر اساس استاندارد ملی 11000 و استاندارد اتحادیه اروپا است و بر همین اساس مصرف آن در کشاورزی ارگانیکی مجاز شناخته شده است .

 مشخصات :
مواد تشکیل دهنده :صابون روغن نارگیل و افزودنی ها 
نوع فرمولاسیون :مایع غلیظ قابل حل در آب 
(soluble liquid)  SL
 شکل ظاهری :
مایع غلیظ سبز رنگ با بوی مطبوع عصاره های گیاهی 
PH
7 تا 7.5 ( محلول 2 میلی لیتر در لیتر )

میزان و نحوه مصرف :
1- ازبین بردن آفات :
میزان مصرف پالیزین 1.5 تا 2 در هزار ( 150 سی سی به ازاء هر صد لیتر آب) است که بر روی بوته های آفت زده اسپری می شود . در صورت لزوم و برای کنترل کامل ، محلول پاشی پس از 3 تا 4 روز تکرار می گردد .

پالیزین یک حشره کش تماسی است ، بدین معنی ک محلول باید مستقیما به نقاط تجمع آفات ( پشت یا روی برگ ها ، سر شاخه ها و ... ) برخورد نموده و بدن آفات کاملا به آن آغشته شود .

2- شستشوی گیاهان و درختان :
دز مناسب جهت شست و شو 0.5 در هزار ( 50 سی سی به ازاء هر 100 لیتر آب است )
 

قیمت مصرف کننده :

 1 لیتری 60000 : 55000

4 لیتری 230000 : 218000

  • نوع : .....
  • جنس : .....
  • تهیه شده از مواد : .....
  • عملکرد اصلی : .....
  • مناسب برای : .....
  • سایر توضیحات : .....

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید :

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه در این دسته