Whatsapp

حشره کش و کنه کش حاوی عصاره روغنی فلفل قرمز

کد محصول : 239

نام برند : کیمیا سبزآور1 بن هدیه

انتخاب کالای درخواستی :

     
موجود 115,000 تومان

تعداد :


حشره کش و کنه کش حاوی عصاره روغنی فلفل قرمز

تند اكسیر یک حشره کش و کنه کش تماسی است که در آزمایشات متعدد در گلخانه ها و مزارع, کارآئی بالای خود را در كنترل گونه های مختلف شته، کنه، مگس سفید، زنجرک، پسیل، شپشک ها و لارو شب پره ها چون لیسه سیب،‌ لارو بید كلم و سفیده كلم بر روی سبزی و صیفی، گیاهان زینتی و درختان میوه، بدون به جای گذاردن اثر سمی، به اثبات رسانیده است .

امتیازات:

تنداکسیر در غلظت توصیه شده، برای پستانداران و سایر موجودات غیر هدف، از جمله زنبور عسل، بدون زیان است و پس از نابودی آفات از خود اثر سمی بجای نمی گذارد و بنابر این، به ویژه برای مبارزه با حشرات خسارت زا بر روی محصولات كشاورزی كه مصرف خوراكی دارند(صیفی، سبزی، میوه، گیاهان داروئی، قارچ های خوراكی، دانه های روغنی و . . . ) بسیار مناسب است.

اثر تنداکسیر بر روی آفات فیزیكی است بدین معنی که تنداکسیر با اختلال در سیستم تنفسی و خفگی حشرات و کنه ها موجب مرگ آنها میشود، بنابراین بر خلاف سموم شیمیائی، موجب بروز مقاومت در آنان نمی گردد.

تند اکسیر دارای گواهی ارگانیک بر اساس استاندارد ملی 11000 و استاندارد اتحادیه اروپا است و بر همین اساس مصرف آن در کشاورزی ارگانیک مجاز شناخته شده است.

مشخصات :

مواد تشكیل دهنده : عصاره روغنی سیر و فلفل قرمز

نوع فرمولاسیون : روغن امولسیون شونده (Emulsifiable Concentrate )

شكل ظاهری : مایع غلیظ برنگ قرمز و با بوی تند سیر و فلفل

 :PH۷ تا 7/5 ( محلول ۲میلی لیتر در لیتر )

میزان و نحوه مصرف :

میزان مصرف تنداکسیر 2 تا 2/5در هزار می باشد که بر روی بوته های آفت زده اسپری می شود. در صورت لزوم و برای کنترل کامل، محلول پاشی پس از ۳ تا ۴ روز تکرار می گردد.

تنداکسیر یک آفت کش تماسی است, این بدین معنی است که محلول تنداکسیر باید مستقیما به نقاط تجمع آفات ( پشت یا روی برگ ها, سرشاخه ها و …) برخورد نموده و بدن آفات کاملا به آن آغشته شود استفاده از لانس های سم پاش سه شاخه، بدلیل پوشش یکنواخت تر سطوح گیاه، موجب افزایش تاثیر این محصول خواهد گردید .

برای کسب نتیجه بهتر و پوشش کامل گیاهان، افزودن ۱ در هزار( ۱۰۰ سی سی در هر ۱۰۰ لیتر آب) صابون محلول پاشی برتر به مخزن حاوی محلول تنداکسیر توصیه می شود.

قیمت مصرف کننده :

 1 لیتری 60000 : 55000

4 لیتری 230000 : 218000

  • نوع : .....
  • جنس : .....
  • تهیه شده از مواد : .....
  • عملکرد اصلی : .....
  • مناسب برای : .....
  • سایر توضیحات : .....

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید :

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه در این دسته

125000 تومان 120,000 تومان