Whatsapp

کود اسید هیومیک پودری هلیکس

کد محصول : 363

نام برند : HELIX1 بن هدیه

انتخاب کالای درخواستی :

     
موجود 105,000 تومان

تعداد :


هیومیک اسید پودری هلیکس
 ساخت   ایران

هیومیک اسید پودری جهت افزودن مواد آلی به خاک هایی که کمبود مواد آلی دارند استفاده می شود.
این کود معجزه قرن برای کلیه محصولات باغی و زراعی مخصوصا زراعت های غده ای مانند سیب زمینی، چغندر، پیاز، هویج و غیره می باشد.هیومیک اسید پودری باعث افزایش قدرت ریشه زنی، جوانه زنی بذر، جذب مواد غذایی، حاصلخیزی خاک، سنتز کلروفیل و فعالیت آنتی اکسیدانتی می گردد.

هیومیک اسید پودری باعث تحریک فعالیت میکروبی مفید خاک، هورمون ها و آنزیم های گیاهی می شود. اسید هیومیک برای حیوانات، گیاهان و انسان بی خطر بوده و باعث حفظ سلامت گیاه می گردد. اسید هیومیک کاهنده بیماری ها، استرس گرمایی و صدمات سرما می باشد.هیومیک اسید 90 درصد پودری بهترین بذرمال نیز مصرف میگردد. برای یک تن بذر باید از یک کیلوگرم هیومیک اسید 90 درصد پودری استفاده شود.

به صورت محلول پاشی نیم تا یک کیلوگرم در هکتار
به صورت آب آبیاری یک تا دو کیلوگرم در هکتاربا مصرف هیومیک اسید 90 درصد پودری بصورت محلولپاشی در محصولات باغی و یا زراعی، لکه های سیاهی که ناشی از دانه های ریز اسید هیومیک می باشد بر روی بوته و میوه ها ایجاد می شود که جای هیچ نگرانی نیست زیرا با گذشت زمان و یا باران از بین خواهند رفت.
اما توصیه ما مصرف کود پودر هیومات پتاسیم 90 درصد هلیکس (اسید هیومیک) حداکثر یکماه قبل از برداشت می باشد تا لکه ای بر روی میوه هنگام فروش باقی نمانده و محصول با کیفیت بالاتری  به فروش برسد. (خصوصا هلو و توت فرنگی)

در سیستم های آبیاری بارانی تا یک هفته قبل از فروش محصول نیز می توان استفاده کرد زیرا این لکه ها با بارش باران و یا آب، براحتی  از بین خواهند رفت (بجز میوه های پرزدار نظیر هلو)

  • نوع : اسید هیومیک هلیکس
  • جنس : پودری
  • تولید شرکت رویش پارس
  • عملکرد اصلی : اصلاح کننده خاک -افزایش ریشه زایی ......
  • مناسب برای : کلیه گیاهان
  • سایر توضیحات : .....

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید :

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه در این دسته

48000 تومان 45,000 تومان